Pousada Recanto Da Ilha
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
Gasten kunnen Praia Costa Azul op afstand van 3 km tot Pousada Recanto Da Ilha Piúma hotel bezoeken.
Deze herberg is gelegen op zo'n dan 10 minuten rijden van Praia de Iriri. Het stadscentrum van Piúma is te voet binnen 15 minuten te bereiken. Dit hotel in Piúma ligt ook op slechts een paar stappen van het Praia De Piúma.
De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals een flatscreen TV met satellietzenders. In de badkamers vindt u een apart toilet en een douche.
Restaurante- Veredas is op 400 meter wandelafstand van Pousada Recanto Da Ilha Piúma gelegen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mercado Municipal de Piuma666 km
- Praia Shopping1135 km
- Onviza625 km
- Hospital Municipal de Piuma566 km
- Rancho da Viola1134 km
- Praia De Piúma351 km
- Mirante Caminho da Santa105 km
- Luchthavens
- Luchthaven Eurico de Aguiar Salles107 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi
- Parkeerplaats
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Recanto Da Ilha hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Pousada Recanto Da Ilha hotel te komen. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Pousada Recanto Da Ilha hotel?
Pousada Recanto Da Ilha hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Pousada Recanto Da Ilha hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Recanto Da Ilha hotel moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pousada Recanto Da Ilha hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Pousada Recanto Da Ilha hotel is $53. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Piúma?
Dit hotel in Piúma biedt Kamer met een King Size Bed en Driepersoonskamer om eruit te kiezen.